Tanec

Martina Henrichová

  • Taneční lektorka, choreografka, vedoucí a zakladatelka taneční skupiny E-motion a Tanečního oddílu pod Sportovním klubem vozíčkářů Praha

Taneční oddíl SKV Praha vznikl v květnu 2014. V současnosti má Taneční oddíl celkem 8 členů, z nichž 5 jsou vozíčkářky. Taneční oddíl stále nabírá nové členy – ať už holky, kluky, ženy, muže… zkrátka kohokoliv, kdo má rád pohyb, tanec a nebojí se překonávat hranice svého hendikepu. Martina pořádá pravidelné workshopy (ukázkové hodiny) v Praze a v Plzni, kterých se může účastnit každý. Taneční oddíl již předvedl několik úspěšných vystoupení a stále pracuje na nových choreografiích. V případě zájmu o vystoupení či workshop na Vaší akci či o členství v oddílu, nás kontaktujte na  tanec@skvpraha.org

Více Info o SKV Praha i Tanečním oddílu:

http://www.skvpraha.org/

Taneční skupina E-MOTION vznikla na počátku roku 2008 a od té doby aktivně působí zejména na plzeňské kulturní scéně (maturitní, firemní a studentské plesy, společenské a kulturní akce všeho druhu). Zaměřuje se především na moderní, výrazový tanec a jazz dance, ale svůj repertoár neustále rozšiřuje o další taneční styly. Spolupracuje s ostatními plzeňskými tanečními skupinami a hosty a nově zejména s Tanečním oddílem SKV. Zakladatelka, umělecká vedoucí a choreografka je Martina Henrichová. Taneční skupina E-motion má v repertoáru hned několik vystoupení různých stylů, zabývá se rovněž tvorbou tematických choreografií na zakázku a stejně tak jako Taneční oddíl, ráda vystoupí i na Vašich akcích.

Kontaktovat nás můžete na: HenrichovaM@seznam.cz

Více Info o taneční skupině E-motion: www.facebook.com/EMotionPlzen

E-motion s Tanečním oddílem spojuje právě postava zakladatelky, umělecké vedoucí a choreografky Martiny Henrichové. Přesto, že před necelými dvěma lety utrpěla vážný úraz, na invalidním vozíku tančí dál a snaží se k tanci přivést i ostatní vozíčkáře.

Rádi bychom oslovili jednak vozíčkáře a handicapované, kteří se k nám chtějí aktivně připojit, tak zároveň všechny, kteří považují naší práci za smysluplnou a mají chuť nás finančně i jinak podpořit.

Prohlédněte si fotky z našich vystoupení a příprav: